USD
EURO
ALTIN

Melo’yu istemedi

Galatasaray Başkanı Özbek, “Hamza hoca Melo’yu istemedi” dedi. O dönem futbol şubesinin başında olan Cüneyt Tanman aslında neler yaşandığını anlattı. Galatasaray’ın eski futbol şubesi sorumlusu Cüneyt Tanman, “Hamza hocadan önce futbolcular ve menajerleri bana gelip ‘Melo gitmeli’ dedi. Zaten Başkan ve yönetim de kalmasından yana değildi” diye konuştu. Bugün Gazetesi’nin haberine göre; Felipe Melo, Galatasaray’dan […]

Melo’yu istemedi

Galatasaray Başkanı Özbek, “Hamza hoca Melo’yu istemedi” dedi. O dönem futbol şubesinin başında olan Cüneyt Tanman aslında neler yaşandığını anlattı.

Galatasaray’ın eski futbol şubesi sorumlusu Cüneyt Tanman, “Hamza hocadan önce futbolcular ve menajerleri bana gelip ‘Melo gitmeli’ dedi. Zaten Başkan ve yönetim de kalmasından yana değildi” diye konuştu.

Bugün Gazetesi’nin haberine göre; Felipe Melo, Galatasaray’dan ayrılalı 3.5 ay olmasına rağmen gündemden düşmüyor. Başkan Dursun Özbek, “Hamza hoca Felipe Melo’nun kalmasını istemedi” ifadesini kullanınca yeni bir tartışma alevlendi. Fakat tartışmalara son noktayı Cüneyt Tanman koydu. O dönem futbol şubesinin başında olan Cüneyt Tanman yaşananları ilk kez anlattı. İşte Tanman’ın ağzından Melo’nun takımdan ayrılmasının öyküsü:

HERKES MUTLU OLDU!

Melo’nun Galatasaray’da kalma ihtimali sıfırdı. Kalmasını kimse de istemiyordu açıkçası. 1 yıl sözleşmesi kalmış ve sırf zorunluluktan dolayı kalacak bir oyuncunun takımın ahengini bozacağını düşünüyorlardı. Yeni yönetim olarak Melo’nun gerekli olduğunu düşünüyorduk ama oyuncunun gitmekteki kararlılığı, Hamza hocanın da kalmaması yönündeki görüşü önemliydi tabii. Melo’nun takımdan ayrılması herkesi mutlu edecekti, biz de politikamızı buna göre şekillendirdik. Zaten Hamza hocanın Melo ile kararından önce futbolcular ve menajerleri bana geldi. Melo’yu takımda istemediklerini açık şekilde söylediler. Hatta kamp kadrosuna alınması bile takımda huzursuzluk oluşturmuştu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo