USD
EURO
ALTIN

Miroslav Stoch’tan ayrılık mesajı

Fenerbahçe’de Miroslav Stoch, Instagram hesabından ayrılık mesajı yayınladı. Fenerbahçe’de bu sezon patlama yapması beklenen ancak oynanan maçlarda bir türlü istenilen performansı gösteremeyen Miroslav Stoch, Instagram hesabından Fenerbahçeli taraftarlara ayrılık mesajı gönderdi. Stoch yönetimin kendisine ayrılmasının daha iyi olacağını ve Fenerbahçe taraftarını asla unutamayacağını açıkladı. Mesajına “Bu mesaj tüm Fenerbahçe taraftarına!” diyerek başlayan Stoch, şöyle devam […]

Miroslav Stoch’tan ayrılık mesajı

Fenerbahçe’de Miroslav Stoch, Instagram hesabından ayrılık mesajı yayınladı.

Fenerbahçe’de bu sezon patlama yapması beklenen ancak oynanan maçlarda bir türlü istenilen performansı gösteremeyen Miroslav Stoch, Instagram hesabından Fenerbahçeli taraftarlara ayrılık mesajı gönderdi.

Stoch yönetimin kendisine ayrılmasının daha iyi olacağını ve Fenerbahçe taraftarını asla unutamayacağını açıkladı.

Mesajına “Bu mesaj tüm Fenerbahçe taraftarına!” diyerek başlayan Stoch, şöyle devam etti: “Bana olan desteğiniz beni çok mutlu etti ve onurlandırdı. Sizin önünüzde oynamak büyük bir gururdu benim için. Ama artık bunu yapamayacağım. Sizlerden her gün birçok mesaj alıyorum, bu nedenle neler olduğunu açıklamak istedim. Fenerbahçe Kulübü, bana takımdan ayrılmamın daha doğru olacağını söyledi. Bunu tekrar duymak benim için çok zordu, ama sorun değil. Eminim ki beni bekleyen birileri vardır ve tekrar mutlu olacağım. Her ne olursa olsun, Fenerbahçe taraftarı olarak sizler her zaman kalbimde ilk sıraya sahip olacaksınız. Çok üzgünüm, ama yapabileceğim hiçbir şey yok.”

Başarılı kanat oyuncusu, 2012 yılında Fenerbahçe ile olan sözleşmesini 2016’ya kadar uzatmış ve ardından Al-Ain’e kiralanmıştı.

25 yaşındaki oyuncu Fenerbahçe forması altında çıktığı 101 resmi maçta 15 gol 14 asistlik bir performans sergiledi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo