Bunu paylaş:

" />
sayaç
USD
EURO
ALTIN

MONACO – BORDEAUX

MONACO – BORDEAUX

MONACO – BORDEAUX

104  MONACO – BORDEAUX  TG 2-3 1,95

Takipçilerinin kazanamadığı haftada Toulouse deplasmanında bir ara 2 farklı öne geçse de bir puanla yetinen Monaco, puan farkını arttırma anlamında büyük bir fırsatı kaçırmış oldu. O maçta Toulouse ekibinin neredeyse kaleye her gelişi, çektiği her şutun tehlike yaratması Monaco için kötü bir sinyaldi. iç sahada %40’lık isabetli şut oranıyla oynayan Monaco’da son maçta sakatlanarak oyundan çıkan Balde’yle birlikte Falcao ve Bengalio’nun da tedavileri sürüyor. Cezalı savunmacı Glik yok. Onsuz bu sezon bir kupa maçı Monaco, geçen sezon Glik’siz oynadığı 11 resmi maçın 9’unda gol yedi.

Bordeaux, Marsilya deplasmanında nasıl yenilmeyi hak ettiyse, evindeki Nice maçında da o kadar kazanmayı hak ettiler; ancak ürettikleri birçok pozisyonda bir türlü ağları havalandıramadılar. Hiç şüphesiz ki bu maçtaki en büyük handikapları takımın en üretken ismi olan 21 yaşındaki genç Malcom’un (8 gol-7 asist) cezalı oluşu. Bu sezon onsuz oynadıkları 3 maçta da gol atamadılar.

Deplasmanda 3,1 isabetli şut ortalamasıyla oynayan Bordeaux’nun bu maçta işinin, en üretken isminden yoksun daha da zor olduğunu düşünüyorum. Monaco zorlansa da bir şekilde kazanabilir; ancak daha iyi oran elde etmek adına TG 2-3 düşünülebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri