Bunu paylaş:

" />
USD
EURO
ALTIN

NICE – LILLE

NICE – LILLE

NICE – LILLE

102 NICE – LILLE  TG 2-3 1,80,Öncelikle şunu söylemek gerek. Form durumları açısından ev sahibinin oran anlamında bu kadar favori gözükmesinin doğru olduğunu düşünmüyorum. L.Moskova’ya kaybettikten sonra Bordeaux deplasmanında şansının yardımıyla bir puan alan Nice ekibinin o maçta kaleyi bulan şutu dahi yoktu. Belki de bunda yorgun olması nedeniyle görev alamayan Balotelli’nin etkisi oldukça vardı. İyice dinlenebilirse bu maçta takıma dönmesi muhtemel. Ayrıca cezası biten savunmacı Dante de kadrodaki yerini alacak; ancak cezalı olan orta saha oyuncusu Lees-Melou (4 gol-5 asist) yok.

Dört haftadır kazanamıyor olsa da kıpırdanmalar içerisinde olan Lille, bu maçtan sonra Monaco, Bordeaux ve Marsilya deplasmanlarına çıkacak. Yani işler onlar için gitgide daha da zorlaşacak. O yüzden hem kendi evlerinde toplayabilecekleri maksimum puanı almalılar, hem de böyle uygun rakiplere karşı puanlar almalılar ki Ligue 2’nin yolunu tutmasınlar. Konuk ekipte aşil tendonundan sakat olan El-Ghazi (4 gol-4 asist) yok.

Hafta boyuncu yağan kar sonrası stadyumda çalışmalar son sürat devam ediyor. Artık hava koşullarını da iyiden iyiye düşünmemiz gereken vakitler geldi. Balotelli’nin dönüşü ev sahibinin hücum hattının biraz daha işler hale getirecektir. Konuk ekibin de son dönemde hücum anlamında sezonun geneline göre kıpırdanması dikkat çekici. Tercihim TG 2-3.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri