USD
EURO
ALTIN

NICE – LYON

103 NICE – LYON 2,5 Üstü 1,65 Nice, Avrupa Ligi’nde bekleneni veremese de, ligde lider konumda. Rusya’da 5 gol yiyerek kaybettikten sonra evlerinde Lorient’i mağlup etmeyi başardılar. Çok genç bir takımlar ancak Lucien Favre, ideal düzenini buldu ve geniş bir rotasyon kullanarak takımını formda tutuyor. Son 3 maçta yenilmedikleri Lyon çok kırılgan. Monaco maçındakine benzer bir […]

NICE – LYON

103 NICE – LYON 2,5 Üstü 1,65

Nice, Avrupa Ligi’nde bekleneni veremese de, ligde lider konumda. Rusya’da 5 gol yiyerek kaybettikten sonra evlerinde Lorient’i mağlup etmeyi başardılar. Çok genç bir takımlar ancak Lucien Favre, ideal düzenini buldu ve geniş bir rotasyon kullanarak takımını formda tutuyor. Son 3 maçta yenilmedikleri Lyon çok kırılgan. Monaco maçındakine benzer bir performans sergilemeleri halinde bu maçtan galip ayrılmaları sürpriz olmayacaktır.

Lyon, derbide felaket bir futbol oynamasına karşın kalitesi ile sonuca ulaşmayı başardı. Ancak oyunlarının iyi olduğunu söylemek zor. Kendileri gibi 3’lü savunma oynayan bir rakiple karşılaşacaklar ve bireysel performanslar belirleyici olacak. Deplasmanda 3 maçtır kazanamıyorlar, 8 maçtır kaybetmeyen bir rakiple oynayacaklar ve bu maçı kaybetmeleri halişnde liderin 10 puan gerisinde kalacaklar. 9.haftadan ligden kopma tehlikesi ile karşı karşıyalar. İki takım arasında oynanan son 4 maçın 3’ü ÜST bitti. İki takımın da gol bulacağı, gollü bir maç olmasını bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM