USD
EURO
ALTIN

Oynamak istiyor

Kasımpaşa başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, ”Donk, Galatasaray’da oynamak istiyor” dedi. Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kasımpaşa başkanvekili Hilmi Öksüz, ”Donk konusunda Mustafa Denizli ile Rıza Çalımbay bir görüşme yaptı. Olumlu geçtiğini sanıyorum. Başkanlar görüşüyor. Ancak şu ana kadar Turgay Ciner’le Dursun Özbek arasında yapılan görüşmeden ne sonuç çıktı bilmiyorum. Herkes herkese talip olabilir. […]

Oynamak istiyor

Kasımpaşa başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, ”Donk, Galatasaray’da oynamak istiyor” dedi.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Kasımpaşa başkanvekili Hilmi Öksüz, ”Donk konusunda Mustafa Denizli ile Rıza Çalımbay bir görüşme yaptı. Olumlu geçtiğini sanıyorum. Başkanlar görüşüyor. Ancak şu ana kadar Turgay Ciner’le Dursun Özbek arasında yapılan görüşmeden ne sonuç çıktı bilmiyorum. Herkes herkese talip olabilir. Bu bir pazar. Kasımpaşa’da sıradan bir kulüp değil. Oyunculara teklif gelebilir” dedi.

İlişkili Haber

Ryan Donk: Kariyerim tehlikede!
“DONK GİTMEK İSTERSE”

Hasan Hilmi Öksüz, ”Donk, Galatasaray’da oynamak istiyor. Bu son derece doğal. Rıza hoca Donk’un gitmesiyle ilgili bir sorun yaşamıyor. Oyuncu da gitmek istiyorsa önünü kapatmayız. Herkes herkese talip olabilir. Bu bir pazar. Kasımpaşa’da sıradan bir kulüp değil. Oyunculara teklif gelebilir. Donk konusunda Rıza Çalımbay’ın olumsuz bir tavrı yok. Doğal kabul ediyor. Alternatif planları var elbette. Oyuncu takası vb. takas yöntemleri var mı; bu konuda benim şu anda vereceğim bir bilgi yok. Başkanlar düzeyinde görüşmeler devam ediyor” ifadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo