USD
EURO
ALTIN

PETERBOROUGH – BURY

143 PETERBOROUGH – BURY KG Var 1,40 Ligde 6 haftadır galibiyete hasret kalan Peterborough, bu süreçte 5 beraberlik elde etti. Takım iç sahada 4 maçtır yenilmemesine rağmen son 3 karşılaşmasında ise rakipleri ile puanları paylaştı. Sheffield mağlubiyeti sonrasında 1 hafta içerisinde oynadıkları 3 mücadeleden de 1-1’lik skorlar ile ayrıldılar. Kazanıp 3 puan ile uzun bir aradan […]

PETERBOROUGH – BURY

143 PETERBOROUGH – BURY KG Var 1,40

Ligde 6 haftadır galibiyete hasret kalan Peterborough, bu süreçte 5 beraberlik elde etti. Takım iç sahada 4 maçtır yenilmemesine rağmen son 3 karşılaşmasında ise rakipleri ile puanları paylaştı. Sheffield mağlubiyeti sonrasında 1 hafta içerisinde oynadıkları 3 mücadeleden de 1-1’lik skorlar ile ayrıldılar. Kazanıp 3 puan ile uzun bir aradan sonra tanışmak istiyorlar. Orta saha Jermaine Anderson’un sakatlığı devam ediyor.
5 maç üst üste kazandıktan sonra iç sahada lider Scunthorpe’yi konuk eden Bury, yenik duruma düştüğü karşılaşmada bir ara beraberliği yakalasa da rakibin istekli oyununa boyun eğmek zorunda kaldı. Sahasındaki yenilgi sonrasında tekrar toparlanma niyetindeler. Bu maç öncesinde en büyük artıları deplasmanda 4 maçtır kaybetmemeleri olacak. Maç öncesindeki tek eksikleri defans Nathan Cameron.
Taraf bahsini riskli gördüğüm mücadelede iki takımın da gol sıkıntısı yaşamaması beni kg var seçeneğine yönlendiriyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo