USD
EURO
ALTIN

RUSYA – KOSTA RİKA

284 RUSYA – KOSTA RİKA MS 1 1,45 2018 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak olan Rusya, turnuvaya özel maçlarla hazırlanıyor. Ağustos ayında teknik direktörlüğe en son Legia Varşova’da çalışan tecrübeli Stanislav Cherchesov’u getiren Rusya’da daha önce ülkemizde futbol oynayan Gintaras Stauce de teknik ekipte yer alıyor. Stanislav Cherchesov, kadroya birçok yeni oyuncu davet ederken son oynanan […]

RUSYA – KOSTA RİKA

284 RUSYA – KOSTA RİKA MS 1 1,45

2018 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak olan Rusya, turnuvaya özel maçlarla hazırlanıyor. Ağustos ayında teknik direktörlüğe en son Legia Varşova’da çalışan tecrübeli Stanislav Cherchesov’u getiren Rusya’da daha önce ülkemizde futbol oynayan Gintaras Stauce de teknik ekipte yer alıyor. Stanislav Cherchesov, kadroya birçok yeni oyuncu davet ederken son oynanan Gana maçının kadrosunda yer alan Igor Akinfeev (k), Roman Neustaedter (d), Alan Dzagoev (os), Dimitri Tarasov (os) ve Fyodor Smolov (f) gibi önemli isimler sakatlık ve formsuzluk gibi sebeplerden ötürü bu kez kadroya dahil edilmediler.

Son oynadığı Panama maçını 3-1 kazanarak Dünya Kupası 4.eleme turunda grubunu lider tamamlayan Kosta Rika, böylece son üç resmi maçını da galibiyetle tamamlamış oldu. Önemli bir eksiği olmayan konuk ekibin kadrosunda Keylor Navas (k), Bryan Oviedo (d), Celso Borges (os), Bryan Ruiz (f) ve Joel Campbell (f) gibi tecrübeli ve üst düzey isimler yer alıyor.

Yeni teknik direktörüyle beyaz bir sayfa açan Rusya, sahasında oynayacağı bu hazırlık maçını kazanır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM