Sarışınlar diyarından…

Bugünkü tahminlerimi sarışın insanlar, sarışın hatunlar diyarlarından yapıyorum. Ama buradaki sarışınlar resimdeki gibi kitabı tersten tutup okuyan aptal sarışınlar değil, orijinal gerçek sarışın.

(641) Kopenhag – Esbjerg

Hafta sonu güvendiğimiz Türk takımlarına resmen karlar yağdı. Fenerbahçe, Galatasaray ve Sivasspor kolay rakiplerine diş geçiremedi. Bugünkü bahislerimi tamamen akşam senasındaki müsabakalara, devam etmekte olan liglerin müsabakalarına ayırdım. Danimarka Ligi takımlarından Kopenhag’ta usta hücumcu Gravgaard güzel paralar karşılığında Nantes’a transfer oldu. Amma velakin yerine onun kadar tecrübeli ve becerikli bir isim henüz alınamadı. Kopenhag’ın gol bulmakta zorlanması sürpriz olmaz. Daha mülayim ve daha sıradan bir takım olan Esbjerg en azından yenilmemek için Kopenhag’ı zorlayabilir. 2.00‘lık 2.5 altı seçeneği sürpriz kuponlarda değerlendirilebilir.

(636) Rovaniemi – Kuopion

Finlandiya’dayız. Rovaniemi evinde iyi oynayan bir takım. Ayrıca heyecanlı ve hırslı genç oyunculardan oluşuyor. Kuopion’a ise hiç güven olmaz. Her kuponu yatırabilecek bir takım Kuopion. Uzun lafın kısası 1.60 ile Rovaniemi. Yahu canım revani çekti. Dur bakalım hanıma bir çıtlatayım yapacak mı.

(642) Stabaek – Fredrikstad

Fredrikstad takımının Fredrik diye bir stadı yok ise çok ayıp ederler onu başta söyleyeyim. Neyse. Stabaek liderliği çok fena kaptırdı. Amma velakin 4 haftadır galibiyet alamamalarına rağmen lider durumdaki Fredrikstad arayı açamadı. 26 puanla Fredrikstad birinci, 25 puanla Stabaek ikinci durumda. Stabaek kendi evinde liderliği geri almak için çıkacağı müsabakaya hızlı bir başlangıç yapabilir. Bu müsabakada her iki takımdan da gol bekliyorum. 1.60 ile 2.5 üstü.