USD
EURO
ALTIN

Semih Öztürk EURO 2016 Kazandıran yorumlar

112  İZLANDA – LETONYA H 1 1,95 Hepimizin bildiği gibi İzlanda, Euro 2016 finallerine gitmeyi garantiledi. İster istemez akıllara rehavete kapılırlar mı sorusu geliyor; ancak bence hiç o durumda olmayacaklar Öyle ki Hollanda, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti’nin bulunduğu grubun lideri etiketiyle finallerde yer almak isteyeceklerini düşünüyorum. Burada şunu diyebilirsiniz: Peki o halde Kazakistan’ı niye yenemediler? O […]

Semih Öztürk EURO 2016 Kazandıran yorumlar

112  İZLANDA – LETONYA H 1 1,95

Hepimizin bildiği gibi İzlanda, Euro 2016 finallerine gitmeyi garantiledi. İster istemez akıllara rehavete kapılırlar mı sorusu geliyor; ancak bence hiç o durumda olmayacaklar Öyle ki Hollanda, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti’nin bulunduğu grubun lideri etiketiyle finallerde yer almak isteyeceklerini düşünüyorum. Burada şunu diyebilirsiniz: Peki o halde Kazakistan’ı niye yenemediler? O maçta gol bulabilecek pozisyonları ürettiler; ama top girmeyince olmuyor. Bu maç öncesinde cezalı olan kaptan Gunnarsson dışında önemli eksikleri yok. İlk maçtaki gibi bir süre Letonya direnebilir; ancak sonrasında İzlanda’nın elemelerdeki son iç saha maçında rahat kazanmasını bekliyorum.

113  KAZAKİSTAN – HOLLANDA  H 2 1,60

Grubun en zayıf halkası Kazakistan’a konuk olan Portalların kazanıp, beklemekten başka çaresi yok. Konuk ekipte ülkemizde top koşturan Sneijder ve van Persie kadroda yer alırken; Robben, Riedewald, Wiel, Vrij ve Narsingh kadroda yoklar. Depay, Bas Dost, El Ghazi gibi ismlerin de yer aldığı konuk ekibin, Konya’daki silik görüntüsünden kurtulup, yoğun eleştirilere bu maçtaki performansıyla bir nebze de olsa cevap vermesini bekliyorum.

118  ÇEK CUMHURİYETİ – TÜRKİYE  02 1,34

Euro 2016 finallerine girmeyi garantileyen Çek Cumhuriyeti’nde antrenör Pavel Vrba, söylentilerin aksine ideal onbire yakın bir kadroyla sahada olacak. Sadece Limbersky ve Daniel Kolar yok. Ev sahibinde kadronun en formda ismi ülkemizde top koşturan, son maçların golcü ismi Tomas Necid. Ayrıca çok beğendiğim bir isim olan ve yine ülkemizde top koşturmuş olan Borek Dockal. Millilerimizde ise tek soru işareti Burak Yılmaz’ın durumu. Ayrıca Caner’in de ufak bir sorunu vardı; ancak geçecek gibi. Oldukça iyi bir kadroyla Prag’da olacağız. En kötü bir puan alacağız.

115  ANDORRA – BELÇİKA  10 1,84

Belçika’nın maçı alacağı aşikar; ancak açılan 3 handikabı geçebilirler mi muamma. Evlerinde 6-0 kazanabilmişlerdi. İlk yarım saat gol bulamamış olsalar da bir anda patlama yaptılar. İsterlerde yapabilirler; ancak bu kez çok fazla kasacaklarını sanmıyorum.

116  BOSNA HERSEK – GALLER  1 1,60

Bosna Hersek’in kafasındaki plan belli. Kalan iki maçta alınacak 6 puan ve ikili averajda gerisinde oldukları İsrail’e puansal üstünlük sağlamak. Bu nedenle bu maç onlar için kritik önem taşıyor. En büyük handikapları sakat olan golcü Dzeko’nun yokluğu. Ülkemizde top koşturan Visca, Vranjes ve Bajic kadroda. Elemelerde çok iyi performans sergileyen Galler, kalan iki maçtan bir puan dahi alsa finallere direkt girmeyi garantileyecek. Son maçta evlerinde Andorra’yı konuk edeceklerini düşünürsek, rahat bir kafa yapısıyla bu deplasmana çıkacaklarını söyleyebiliriz. Mutlaka galibiyet peşinde olan rakipleri karşısında Bale ve arkadaşlarının pek kasacağını sanmıyorum.

119  İSRAİL – GÜNEY KIBRIS   H 1 2,15

Play-off oynamayı hedefleyen İsrail, bu maçı mutlaka kazanıp, Belçika deplasmanında da bir puan hedefleyecek. Kadrolarında Hemed, Damari, Natkho, Zahavi var. İddiasız olan konuk ekipte ise ülkemizde top koşturan Dossa Junior var. İddiasız rakibin karşısında ev sahibinin rahat kazanmasını bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo