USD
EURO
ALTIN

Semih Öztürk Eurocup Yorumları

652  ARIS – TRABZONSPOR  1 1,30 Aris, domestik ligde 6 maçta aldığı 4 maçla 6.sırada, Eurocup’ta ise 5 maçta 3 galibiyet ile 2.sırada yerini koruyor. Lider Unics ve 3.sıradaki Trabzon ile birlikte aynı sayıda galibiyete sahipler. Aris’de McNeal ve Okaro White’a dikkat etmek gerekiyor. Dominic Waters da iyi gününde çok tehlikeli bir şutöre dönüşüyor. Trabzonspor […]

Semih Öztürk Eurocup Yorumları

652  ARIS – TRABZONSPOR  1 1,30

Aris, domestik ligde 6 maçta aldığı 4 maçla 6.sırada, Eurocup’ta ise 5 maçta 3 galibiyet ile 2.sırada yerini koruyor. Lider Unics ve 3.sıradaki Trabzon ile birlikte aynı sayıda galibiyete sahipler. Aris’de McNeal ve Okaro White’a dikkat etmek gerekiyor. Dominic Waters da iyi gününde çok tehlikeli bir şutöre dönüşüyor. Trabzonspor da istikrarsız görüntü devam ediyor. Rotasyonda arkadan gelecek oyun kurucu için transfer çalışmaları düşünülüyor. Hafta sonu Daçka’da süre almakta zorlanan Mehmet Yağmur ismi de transfer dedikodularında geçti. Trabzon Hardy ve Kinsley ekstra işler yapmazsa Aris evinde kazanmaya daha yakın.

653  BANVİT – BUDUCNOST  1 1,20

Banvit ligde istikrarsız basketbolunun sonucu Uşak’a evinde yenildi. Banvit’de maç içinde dalgalanmalar yaşanıyor. Fortson üzerinde hafif hafif soru işaretleri oluşmaya başladı ama Selçuk Hoca’nın oynatmak istediği basketbola da çok uygun bir oyun kurucu. Banvit hücum anlamında iyi takım. Bu maçta basit top kayıpları minimize edip. Başta Vidmar’la da savunma direncini biraz yukarı çekmek isteyeceklerdir. Yenilginin telafisi olmayabilir. Banvit galibiyete daha yakın.

742  ARIS – TRABZONSPOR  Üstü 1,70

Aris, domestik ligde 6 maçta aldığı 4 maçla 6.sırada, Eurocup’ta ise 5 maçta 3 galibiyet ile 2.sırada yerini koruyor. Lider Unics ve 3.sıradaki Trabzon ile birlikte aynı sayıda galibiyete sahipler. Aris’de McNeal ve Okaro White’a dikkat etmek gerekiyor. Dominic Waters da iyi gününde çok tehlikeli bi şutöre dönüşüyor. Trabzonspor da istikrarsız görüntü devam ediyor. Rotasyonda arkadan gelecek oyun kurucu için transfer çalışmaları düşünülüyor. Hafta sonu Daçka’da süre almakta zorlanan Mehmet Yağmur ismi de transfer dedikodularında geçti. Trabzon Hardy ve Kinsey ekstra işler yapmazsa Aris evinde kazanmaya daha yakın. Trabzon’un oyun stili ile birlikte sayı barajı da aşılabilir.

747  STEAUA – UNICS KAZAN  IY 1 1,70

Romanya temsilcisi Steaua sürpriz bir şekilde evinde dirençli bir görüntü veriyor. Aldıkları 2 galibiyetle de sonuncu olmalarına rağmen lider Kazan’dan sadece 1 galibiyet uzaktalar. Evlerinde Trabzon ve Buducnost’u da mağlup etmişlerdi. Kazan maçın favorisi olacak ama ateşli seyircisi ile birlikte Steaua ilk devre direnebilir. Bill Amis ve Rasic’e çok sorumluluk düşecek.

654  BEŞİKTAŞ – LIETUVOS RYTAS  1 1,20

Beşiktaş, Zenit deplasmanında farklı bir mağlubiyet almasına rağmen hafta sonu geldiğinde Efes maçında da harika iş çıkardı. Önemli bir galibiyet aldı ve ligde üst sıralarda da tutunmaya devam ediyor. İlk 3-4 haftadaki performansından sonra Beşiktaş’ın bu kadar iyi yönde yol alabileceğini tahmin etmek pek kolay değildi fakat hala savunmada çok kırılgan olabiliyorlar bu nedenle maça hücumda nasıl başladıkları önemli. Hücumdaki ritimleri genelde belirleyici ve motivasyon anlamında olumlu yönlendiriyor. Grupta 3.sırada olan Beşiktaş, eski günleri mumla arayan Rytas’ın kısıtlı kadrosu karşısında kazanması gerekiyor.

750  HAPOEL JERUSALEM – NIZHNY NOVGOROD  IY 1 1,70

Hapoel Jerusalem, Eurocup’ın evinde geçilmez takımlarından. F Grubunda Galatasaray’ın grup liderliğini kaybetmesi pek mümkün durmuyor şu an ki performanslar itibariyle. İkincilik yarışında Hapoel, Novgorod ve AEK yarış içinde. AEK önemli takviyeler yaptı kısa sürede. Transferler olumlu yansırsa kısa vadede 2.lik yarışında öne geçebilirler. Hapoel evinde kaybetmesi durumda büyük ihtimal 4.’lüğü hedeflemek durumunda kalacak. Matt Janning ve Donta Smith gibi seyircisi önünde etkili onlayan isimlerle birlikte Hapoel ilk devreden avantajlı skor yakalayabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo