USD
EURO
ALTIN

Semih Öztürk NBA yorumları

706  CHA HORNETS – CHI BULLS 2 1,70 Charlotte bu sezon henüz galibiyet alamayan takımlardan birisi. Chicago ise ilk maçından sonra daha iyi bir görüntü çizmeye başladı. Ama rahat kazandıkları söylenemez. Kadro kalitesi anlamında Chicago’nun çok daha ağır bastığını, Charlotte’un rakibini zorlayacak bir görüntü vermediğini düşünürsek konuk takıma güvenilebilir. 707  DET PISTONS – IND PACERS […]

Semih Öztürk NBA yorumları

706  CHA HORNETS – CHI BULLS 2 1,70

Charlotte bu sezon henüz galibiyet alamayan takımlardan birisi. Chicago ise ilk maçından sonra daha iyi bir görüntü çizmeye başladı. Ama rahat kazandıkları söylenemez. Kadro kalitesi anlamında Chicago’nun çok daha ağır bastığını, Charlotte’un rakibini zorlayacak bir görüntü vermediğini düşünürsek konuk takıma güvenilebilir.

707  DET PISTONS – IND PACERS  1 1,70

Detroit sezona beklentilerin üzerinde başladı. Indiana ise üçte sıfır yaptı. Bu kadro yapısı alışılmış Indiana görüntüsünü sahaya yansıtamaz. Bambaşka bir şey oynamaları lazım ki başarılı olabilsinler. O da çok kolay gözükmüyor. Üçte üçle başlayan moralli Detroit özellikle çember altında ağır basabilir. Ev sahibini galibiyete daha yakın görüyorum.

709 NO PELICANS – ORL MAGIC  Üstü 1,70

Her iki takım da ilk üç maçlarını kaybettiler ama Pelicans batıda playoff adayı, Orlando doğuda sürpriz takım olarak sezona girmişti. Bu açıdan bakınca Pelicans’ın başlangıcı daha büyük hayal kırıklığı. Atletik, genç, dinamik iki takımın maçı olacak. Elbette Pelicans galibiyete yakın gözüküyor ama bu Orlando’nun Oklahoma’yı iki uzatma oynamaya zorladığı unutulmasın. Öncelik üst olur.

710  DAL MAVERICKS – TOR RAPTORS  2 1,70

Toronto geçen sezon gibi bu sezona da çok iyi başladı. Takımda birbirini tamamlayan parçalar var ve şu ana kadar iyi iş çıkardılar. Dallas cephesinde yeni oyuncu adedi fazla olmasına rağmen Nowitzki, Parsons gibi eskiler ilk maçlarda sorumluluk aldı. Çok zor maç, ama ritim bulan ve daha dinamik Toronto takımının galibiyete bir adım yakın olduğunu düşünüyorum.

711  SAC KINGS – MEM GRIZZLIES  Altı 1,70

Memphis dün gece Golden State’ten tam 50 sayı fark yedi. İnanılmaz dağıldılar. Fiziksel anlamda ikinci yarı başında maç koptuğu için çok yorulmamış olabilirler ama bu yenilginin mental etkileri kısa vadede kendini gösterebilir. Sacramento bu sezon daha tehlikeli bir takım görüntüsü verse de yıldızlarından De Marcus Cousins bu gece oynamayacak. Önemli eksik. Memphis’in karakter koymasını bekliyorum. Belki kazanamazlar ama skor düşük kalır.

712  LA LAKERS – DEN NUGGETS  2 1,70

Lakers’ın bu sezona da iyi giremeyişi sürpriz değil. Geçen sezon bitiminden bu yana çok köklü değişiklikler olmadı. Denver tempoyu seven, hızlı oynayan, skorer bir ekip. Ama onlar da henüz istedikleri ritmi bulamadılar. Ne olursa olsun, kadro anlamında Lakers’ın şu an önündeler. Bir iki isim insiyatif alırsa deplasmandan kazanarak dönerler.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM