USD
EURO
ALTIN

Semih Öztürk NBA Yorumları

740  OKC THUNDER – TOR RAPTORS  Üstü 1,70 Çok güzel ve çekişmeli bir maç bekliyorum. Oklahoma’nın Houston yenilgisini telafi etmek isteyeceği, Toronto’nun kusursuz başlangıcını sürdürmek isteyeceği bir maç. Dün gece Dallas karşısında Toronto’yu yine beğendim. İç dış dengesini iyi kuran bir görüntüleri var. Kimin kazanacağını tahmin etmek oldukça zor. Kupona alacaklar için üst diyorum. 741 […]

Semih Öztürk NBA Yorumları

740  OKC THUNDER – TOR RAPTORS  Üstü 1,70

Çok güzel ve çekişmeli bir maç bekliyorum. Oklahoma’nın Houston yenilgisini telafi etmek isteyeceği, Toronto’nun kusursuz başlangıcını sürdürmek isteyeceği bir maç. Dün gece Dallas karşısında Toronto’yu yine beğendim. İç dış dengesini iyi kuran bir görüntüleri var. Kimin kazanacağını tahmin etmek oldukça zor. Kupona alacaklar için üst diyorum.

741  PHO SUNS – SAC KINGS  Üstü 1,70

Phoenix üst üste kazandığı iki Portland maçından sonra son maçını kaybetti. Sacramento da henüz bir maç kazandı. Demarcus Cousins’ın durumu şüpheli. Eğer oynamazsa Kings’in maçı kazanma şansı çok azalır. Oynarsa dengeli bir maç olur. Kuponu erken yapacaklar üst oynasın. İki takımda 100 sayı barajını geçebilir.

742  UTA JAZZ – POR T BLAZERS  1 1,70

Utah’ın Indiana deplasmanındaki performansı çok iyiydi. İkinci yarıdaki oyunla maçı farklı kazandılar. Genç ve dinamik yapılarının yanında Hayward’ın da takımdaki liderliği üstlenmesi onlar adına büyük avantaj. Portland hala Aldridge’in yokluğunu çok hissediyor, daha da hissedecektir. Utah’ın evinde kazanmasını bekliyorum.

743  GS WARRIORS – LA CLIPPERS  Altı 1,70

Gecenin en zevkli iki maçından biri olacak. Sezona dörtte dört yaparak başlayan iki takımdan biri bugün ilk yenilgisini alacak. Warriors son Memphis maçını 50 sayı farkla kazanarak gövde gösterisi yaptı. Stephen Curry inanılmaz oynuyor. Clippers da rakibin hızlı oyununa ve temposuna karşılık verebilecek özellikte bir takım. Maç sonu bahsine girmeyin derim. Toplam sayı barajı çok yüksek, alt denenir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo