USD
EURO
ALTIN

Semih Öztürk NBA Yorumları

730  MEM GRIZZLIES – OKC THUNDER  1 1,70 Oklahoma Durant döndükten sonra da beklenen çizgiye gelebilmiş değil. Son maçı da Westbrook’un triple-double performansıyla kazandılar. Memphis daha güven veren bir basketbol oynuyor. San Antonio’ya evlerinde farklı kaybettiler ve büyük bir maç kazanmaya ihtiyaçları var. İki takımın da ana rotasyonundan eksik veya sakat oyuncuları yok. Zor maç […]

Semih Öztürk NBA Yorumları

730  MEM GRIZZLIES – OKC THUNDER  1 1,70

Oklahoma Durant döndükten sonra da beklenen çizgiye gelebilmiş değil. Son maçı da Westbrook’un triple-double performansıyla kazandılar. Memphis daha güven veren bir basketbol oynuyor. San Antonio’ya evlerinde farklı kaybettiler ve büyük bir maç kazanmaya ihtiyaçları var. İki takımın da ana rotasyonundan eksik veya sakat oyuncuları yok. Zor maç olur, ben saha avantajı ve istikrarlı oyunuyla Memphis tarafındayım.

731 DEN NUGGETS – ORL MAGIC  Üstü 1,70

Orlando üst üste galibiyetler alıp doğuda hızla tırmandı ama son maçlarını kaybettiler. Denver da tam tersi, mağlubiyet serisi sonrası 2 maçtır kazanıyorlar. İki ritimsiz ve istikrarsız takımın maçı olacak. Denver’da Gallinari’nin, Orlando’da da Gordon’un durumları şüpheli. Her ne kadar Denver geçmiş yıllardaki kadar yüksek skorlar atmasa da ilk tercihim üst.

732  SAC KINGS – UTA JAZZ  2 1,70

Sacramento 3 maçtır kaybediyor. Zaten bu basketbol tarzıyla yenebilecekleri takım sayısı sınırlı. Utah daha dengeli maçlar oynuyor. Batıda birçok takım istikrar bulamazken şu an 9 galibiyetle playoff potasındalar. Bu treni kaçırmamak adına Sacramento gibi rakiplerden alınacak galibiyetler çok değerli. Önceliğim Utah, sonra üst.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo