USD
EURO
ALTIN

SLOVENYA – SLOVAKYA

218 SLOVENYA – SLOVAKYA MS 1 2,20 Grubunda sürpriz kovalayan Slovenya, ilk maçında Litvanya deplasmanında son 13 dakikaya 2-0 geride girmesine rağmen tecrübeli Bostjan Cesar’ın 90’daki golüyle 2-2’yi yakalamayı başarmıştı. Zayıf Litvanya karşısında galip gelebilseler bu maça bambaşka bir özgüvenle çıkabilirlerdi. Kadrolarında önemli bir eksik yok. Kalede Jan Oblak, savunmada Bojan Jokic, orta alanda Valter Birsa […]

SLOVENYA – SLOVAKYA

218 SLOVENYA – SLOVAKYA MS 1 2,20

Grubunda sürpriz kovalayan Slovenya, ilk maçında Litvanya deplasmanında son 13 dakikaya 2-0 geride girmesine rağmen tecrübeli Bostjan Cesar’ın 90’daki golüyle 2-2’yi yakalamayı başarmıştı. Zayıf Litvanya karşısında galip gelebilseler bu maça bambaşka bir özgüvenle çıkabilirlerdi. Kadrolarında önemli bir eksik yok. Kalede Jan Oblak, savunmada Bojan Jokic, orta alanda Valter Birsa ve Josip Ilicic gibi üst düzey oyuncuların yanı sıra 77 milli maçta 31 gole sahip 37 yaşındaki tecrübeli Novakovic’e sahipler.

Slovakya, grubun iddialı ekiplerinden biri. İlk maçta İngiltere’ye iç sahada tek golle geçilmişlerdi. Bu sonuç normal karşılandı ancak bu tarz maçlardan mutlaka puan çıkarmak zorundalar. İngiltere maçında kırmızı kart gören Martin Skrtel (d), Slovenya’ya karşı görev alamayacak. Skrtel’in yokluğunda Jan Durica (d) ile Kornel Salata (d) savunma tandemini oluşturacaktır. Konuk ekibin en önemli kozları şüphesiz Marek Hamsik (os) ve Robert Mak (os) olacak. İngiltere maçını kadrosunda yer alan Peter Pekarik (d), Norbert Gyömber (d), Viktor Pecovsky (os), Frantisek Kubik (os) ve Jakub Sylvestr (f) sakatlıkları sebebiyle bu maçın kadrosunda yer almıyorlar.

Normal şartlarda beraberliğe yakın bir karşılaşma olduğu düşüncesindeyim. Fakat gerek Slovakya’nın eksikleri, gerekse iki ekibin daha önceki üç maçında Slovenya’nın aldığı iki galibiyet ve bir beraberlik, ibreyi az da olsa saha avantajını da elinde bulunduran Slovenya’dan yana döndürüyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo