USD
EURO
ALTIN

Süprizi var

Ligde ilk 4 hafta ortaya konan kötü performans ve kalede görülen 6 gol, Hamza Hoca’yı bu karara sevketti. Selçuk İnan ve Rodriguez’in yanında Emre Çolak, ya da Carole’den biri yer alacak. Böylece Felipe Melo’nun açığı kapatılacak. Galatasaray’da sistem değişiyor, orta saha kalabalıklaşıyor… Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, kritik Atletico Madrid karşılaşması öncesi savunma açıklarını asgariye indirmek […]

Süprizi var

Ligde ilk 4 hafta ortaya konan kötü performans ve kalede görülen 6 gol, Hamza Hoca’yı bu karara sevketti. Selçuk İnan ve Rodriguez’in yanında Emre Çolak, ya da Carole’den biri yer alacak. Böylece Felipe Melo’nun açığı kapatılacak.

Galatasaray’da sistem değişiyor, orta saha kalabalıklaşıyor… Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, kritik Atletico Madrid karşılaşması öncesi savunma açıklarını asgariye indirmek için düğmeye bastı…

Hoca, İspanyollara karşı orta saha kurgusunu değiştirecek ve sistemsel değişikliğe gidecek…

Ligin ilk 4 haftasında ortaya konan kötü performans ve kalede görülen 6 gol, Atletico Madrid mücadelesi öncesinde Hamzaoğlu’nu düşündüren en önemli konu.
Defansif açıkları bugün gidermek adına Hamzaoğlu, 3 futbolcuya orta sahanın merkezinde görev verecek.

KANATLARA GELECEKLER

YASİN-Sneijder-Podolski-Selçuk ve Rodriguez’den oluşan orta saha kurgusu, savunma adına değişikliğe uğrayacak. İlk hedef İspanyol ekibine karşı açık vermemek. Selçuk İnan ve Rodriquez’in yanına bu akşam Emre Çolak veya yeni transfer Carole’den biri monte edilecek. Bu durumda Olcan Adın, beke geçecek.

Yani Melo’nun gitmesiyle birlikte Galatasaray orta sahasında kesici özelliği olan bir futbolcu eksikliği Hamza Hamzaoğlu tarafından bu şekilde giderilecek.

Takım savunmasında açık vermemek adına bu önlemi alan Hamza Hoca, Yasin’i kenara çekebilir. Podolski ve Wesley Sneijder maçın gidişatına göre oyun içinde zaman zaman kanatlarda görev alacak. (Hürriyet)

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM