USD
EURO
ALTIN

Tarihi hamle

Galatasaray’ı tarihi maçta 2-1 mağlup eden Beşiktaş’tan taraftarları sevindirecek bir hamle geldi. Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Beşiktaş – Galatasaray derbisinde galibiyet golünü atan Gökhan Töre’nin gol sevinciyle başlattığı çılgın akımın yankıları devam ediyor. Taraftarın gönlünde taht kuran Töre’nin, eliyle yüzünü kapatarak yaptığı gol sevincini çok sayıda Siyah Beyazlı taraftar taklit etti. Sosyal […]

Tarihi hamle

Galatasaray’ı tarihi maçta 2-1 mağlup eden Beşiktaş’tan taraftarları sevindirecek bir hamle geldi.

Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Beşiktaş – Galatasaray derbisinde galibiyet golünü atan Gökhan Töre’nin gol sevinciyle başlattığı çılgın akımın yankıları devam ediyor.

Taraftarın gönlünde taht kuran Töre’nin, eliyle yüzünü kapatarak yaptığı gol sevincini çok sayıda Siyah Beyazlı taraftar taklit etti.

Sosyal medyada Töreing-Töreface akımı olarak yayılan fotoğraflar sonrası taraftarların da yoğun isteğiyle Gökhan’ın sevinç yaşadığı anın fotoğrafı tişört olarak basılacak.

Tarafarın isteğine kayıtsız kalmayan Kartal Yuvası yönetimi ürünü en kısa zamanda piyasaya çıkarmak için hazırlıklara başladı.
Tecrübeli orta sahanın derbideki gol sevincinin görüntüsünün yer alacağı tişört 29.90 TL’den satışa çıkacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo