USD
EURO
ALTIN

Tarihi karar!

Galatasaray Yönetimi, bir süre önce 100’ü aşkın genel kurul üyesinin imzasıyla sunulan ve yapılan yüksek bedelli harcamalar ile transferlerin geçmişe dönük olarak incelenmesi talebini hayata geçiriyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek tarihi bir adım atıyor. Özbek, Galatasaray ’ın menfaatlerinin her şeyin üzerinde olduğu, yapılan yanlışlar varsa ortaya çıkarılması, şayet yoksa da camiadaki isimlerin daha fazla yıpratılmaması […]

Tarihi karar!

Galatasaray Yönetimi, bir süre önce 100’ü aşkın genel kurul üyesinin imzasıyla sunulan ve yapılan yüksek bedelli harcamalar ile transferlerin geçmişe dönük olarak incelenmesi talebini hayata geçiriyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek tarihi bir adım atıyor.

Özbek, Galatasaray ’ın menfaatlerinin her şeyin üzerinde olduğu, yapılan yanlışlar varsa ortaya çıkarılması, şayet yoksa da camiadaki isimlerin daha fazla yıpratılmaması ve akıllarda hiçbir soru işareti kalmaması adına en doğru yolun belirlenmesi için talimat verdi.

Yöneticiler, söz konusu araştırmanın güvenilirliğinden kimsenin şüphe duymaması için, bu alanda uluslararası saygınlığı olan denetleme şirketleri ile çalışmak üzere harekete geçti.

Geçmişe dönük olarak yapılacak bu araştırma sonrası yönetimlerin özellikle transfer harcamaları konusundaki kuşkularla ilgili tüm soru işaretlerinin ortadan kaldırılması amaçlanıyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo