USD
EURO
ALTIN

Tehdit

A Milli Takım’da da forma giyen Kazım’ın bir gazeteciyi tehdit etmesi Hollanda’da günün konusu oldu. Goal.com’un haberine göre; Feyenoord forması giyen Colin Kazım’ın Portekiz kampında bir gazeteciyi tehdit etmesi gündeme damgasını vurdu. Futbol kariyeri boyunca istenmeyen olaylarla gündeme gelmekten geri kalmayan Kazım, Hollanda’da da bu alışkanlığını sona erdirebilmiş değil. Algemeen Dagblad’da çalışan bir gazetecinin takımın […]

Tehdit

A Milli Takım’da da forma giyen Kazım’ın bir gazeteciyi tehdit etmesi Hollanda’da günün konusu oldu.

Goal.com’un haberine göre; Feyenoord forması giyen Colin Kazım’ın Portekiz kampında bir gazeteciyi tehdit etmesi gündeme damgasını vurdu.

Futbol kariyeri boyunca istenmeyen olaylarla gündeme gelmekten geri kalmayan Kazım, Hollanda’da da bu alışkanlığını sona erdirebilmiş değil.

Algemeen Dagblad’da çalışan bir gazetecinin takımın Portekiz kampında Kazım’ın davranışlarını eleştiren bir yazı kaleme alması 29 yaşındaki oyuncuyu sinirlendirdi.

Teknik Direktör Giovanni van Bronckhorst’un PSV maçı öncesi düzenlediği basın toplantısından hemen önce ilgili gazeteciyi karşısına alan Kazım, “Saat 2’de kapının dışında olacağım. Nasıl olsa uyuyor olacaksın. Mahvoldun sen.” cümleleriyle tehditler savurdu.

Van Bronkchorst basın toplantısında konuyla ilgili detaylı bir yorumda bulunmamakla birlikte, “İyi bir durum değil” sözlerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM