USD
EURO
ALTIN

Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor’un takımın başına getirmek istediği Mircea Lucescu, Romanya basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bordo-Mavililer’in yeni başkanı Muharrem Usta, Trabzonspor’a başkan olarak gelmesinin ardından teknik direktörlük görevi için takımın başına Lucescu’yu getirmek istediğini açıklamıştı. Bu bağlamda Muharrem Usta deneyimli hoca ile birkaç görüşme bile yapmıştı. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Mircea Lucescu ise ülkesinin basınına yaptığı […]

Trabzonspor açıklaması

Trabzonspor’un takımın başına getirmek istediği Mircea Lucescu, Romanya basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bordo-Mavililer’in yeni başkanı Muharrem Usta, Trabzonspor’a başkan olarak gelmesinin ardından teknik direktörlük görevi için takımın başına Lucescu’yu getirmek istediğini açıklamıştı.

Bu bağlamda Muharrem Usta deneyimli hoca ile birkaç görüşme bile yapmıştı.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Mircea Lucescu ise ülkesinin basınına yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile görüşmeler yaptığını doğruladı ancak net cevap vermekten kaçındı.

İlişkili Haber

Beşiktaş’ta transfer zamanı
Şu anda çalıştırdığı Shakhtar Donetsk’ten ayrılacağını açıklayan deneyimli hoca, “Shakhtar’dan ayrılırken burada iyi hatıralar bırakmak istiyorum. İki yıl daha teknik direktör olarak çalışarak ardından sportif direktör olarak görev yapmayı planlıyorum. Daha sonra takımı oğlum Razvan’a emanet edebilirim” diyerek konuşmasını bitirdi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo