USD
EURO
ALTIN

Transfer açıklaması!

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımın gerçekleştirdiği antrenamanda açıklamalarda bulundu. Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray’ın Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını gerçekleştirdiği antrenamanda açıklamalarda bulundu. Hamzaoğlu, “Sakatlarımız Perşembe günü aramızda olacak. Rizespor maçı kazanmamız gereken bir maçtı. Her şeye rağmen verilen bir mücadele vardı. Antalyaspor karşısında kazanıp, Atletico Madrid maçına moralli gitmek istiyoruz. Transfer çalışmaları yapıyoruz ama fazla […]

Transfer açıklaması!

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımın gerçekleştirdiği antrenamanda açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray’ın Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını gerçekleştirdiği antrenamanda açıklamalarda bulundu.

Hamzaoğlu, “Sakatlarımız Perşembe günü aramızda olacak. Rizespor maçı kazanmamız gereken bir maçtı. Her şeye rağmen verilen bir mücadele vardı. Antalyaspor karşısında kazanıp, Atletico Madrid maçına moralli gitmek istiyoruz. Transfer çalışmaları yapıyoruz ama fazla gündeme getirilmesi doğru değil. Ocak ayında gerekirse takviyelerimiz olacak. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Carole ve Hamit iki hafta sonra takımımızla birlikte çalışmaya başlayacaktır.Kevin’in maç temposuna ihtiyacı var. Performansı bizi sevindirdi, o da güç katacak bize. Podolski bir an önce aramıza katılacak. Onun orada o olayları yaşamasına üzüldük” dedi.

“Umut Bulut’un yüzde 100’le oynadığını kim biliyor?”

Hamza Hamzaoğlu, transfer konusunda yönetimle ayrılığa düştükleri söylentileri üzerine “Biz işimize bakacağız, herkes kendi işiyle ilgilenirse bu durumlar da bir an önce atlatılabilir. Yönetimle transfer konuşmadık, nereden çıktı bu fikir ayrılığı? Koordineli çalışıyoruz. Umut’un sözleşmesi otomatik uzamasaydı da ben sözleşmesini uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda. Sosyal medyada her şey kasıtlı. Hiç kulak asmıyorum sosyal medyaya. Kasıtlı, yıpratmaya yönelik düşünceleri kayda almıyorum. Tepki gösterebilirler, göstersinler. Her antrenmanda Umut’un %100 oynadığını kim biliyor? Bizim Umut gibi oyunculara ihtiyacımız var. Bir isim alıyorsunuz onu yıpratmaya çalışıyorsunuz. Umut’u hiç düşünmüyor musunuz? Ben oyuncularımdan memnunum. Umut gibi bu takımda kim mücadele ediyor ki?” dedi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo