USD
EURO
ALTIN

Transfer açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Güneş, transfer konusunda da açıklamalarda bulundu. Dün kamp için Antalya’ya giden Beşiktaş’ta başarılı Teknik Direktör Şenol Güneş, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Antalya’ya 4 oyuncularından eksik geldiğini ifade eden Güneş, ‘Oyuncuların yoğun bir dönemi olacak. İlk yarıyı değerlendireceğiz, ikinci yarı ne yapabiliriz onu konuşacağız. Kupa […]

Transfer açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Güneş, transfer konusunda da açıklamalarda bulundu.

Dün kamp için Antalya’ya giden Beşiktaş’ta başarılı Teknik Direktör Şenol Güneş, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Antalya’ya 4 oyuncularından eksik geldiğini ifade eden Güneş, ‘Oyuncuların yoğun bir dönemi olacak. İlk yarıyı değerlendireceğiz, ikinci yarı ne yapabiliriz onu konuşacağız. Kupa maçları ile resmi maçlara başlayarak Süper Lig maçlarına hazır gireceğimizi düşünüyoruz. Ersan, Pedro Franco, Motta, Rhodolfo eksikler. Ersan’ın düğünü var. Güney Amerika’ya gidenlere fazla izin verdim. Gomez’in de katılımı ile kampımızı tamamlayacağız’ dedi.

Takımda bulunan futbolcuların transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan tecrübeli hoca, ‘Kadronun yapılmasında sizden yardım bekliyoruz. Siz zaten bizden fazla biliyorsunuz. Kalecinin bitmemesi sizin kabahatiniz. Sizden konuşmaları, görüşmeleri bekliyoruz. Ramon’un bir görüşmesi var, Pedro’nun bir isteği vardı. Almadan oyuncu bırakmak istemiyoruz. Geniş bir kadroya sahip değiliz. Kaleci ve stoper alınması gerekenler. Orta saha ve forvette sorunumuz yok’ ifadesinde bulundu. Basında çıkan transfer haberlerine de tepki gösteren Şenol Güneş, ‘ Giden gelenler konusunda siz benden daha çok şey bildiğiniz için benim size bilgi vermem değil sizin bana bilgi vermeniz lazım’ tepkisini dile getirdi.

Tolgay ve Veli’nin durumlarına değinen Şenol Güneş, ‘Tolgay çok iyi çalışıyor. 1 ay ya da daha fazla daha çalışması lazım. Veli iyi mesafe aldı. 1-2 oyuncuda ilk maçlarda bir dalgalanma olur. Biz ilk yarıyı unuttuk. Sıfırdan başlıyoruz. 17 rakibimiz de önemli rakip. Kazanmak için her maçı çıkacağız. Onun için hazırlık yapıyoruz’ dedi.

Şenol Güneş, “Bu kadar yatırımın yapıldığı ligde daha iyi oyun oynanmalı. Futbol baskı ile gelişmez. Korku ile, baskı ile yaratıcılık kullanılmaz. Futbolun güzelleşmesi için biraz daha herkesin olumlu futbola katkı yapması gerekiyor. İngiltere’ye bakıp hayranlıkla izleyeceğimize, gereğini yapmamız gerekiyor’ diyerek sözlerini noktaladı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo