USD
EURO
ALTIN

Transfer iddialarına cevap

Demba Ba hakkında çıkan transfer iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Sezon başında Beşiktaş’tan ayrılan ve Çin’in yolunu tutan Demba Ba’dan hakkında çıkan Galatasaray iddiaları sonrası sosyal medyadan cevap verdi. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen ve gösterdiği performans ile taraftarların sevgisini kazanan Senegalli golcü futbolcu Demba Ba, sezon başında yüksek bir bonsevris ücreti ile […]

Transfer iddialarına cevap

Demba Ba hakkında çıkan transfer iddialarına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Sezon başında Beşiktaş’tan ayrılan ve Çin’in yolunu tutan Demba Ba’dan hakkında çıkan Galatasaray iddiaları sonrası sosyal medyadan cevap verdi.

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen ve gösterdiği performans ile taraftarların sevgisini kazanan Senegalli golcü futbolcu Demba Ba, sezon başında yüksek bir bonsevris ücreti ile Çin’in Shanghai takımına transfer olmuştu.

Son dönemlerde golcü futbolcu için Galatasaray’ın devrede olduğu iddia edilmiş ve ara transfer döneminde yeniden Türkiye’ye gelebileceği söylenmişti. Ancak Demba Ba kendisine ait Instagram hesabından kartal fotoğrafı paylaşarak iddialara sosyal medya üzerinden cevap vermiş oldu.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo